PowerBad

2023 był z pewnością bardzo ciekawy i pełen nowych wyzwań i szans do rozwoju. Jednak szczerze możemy przyznać, że jakby ktoś 1 stycznia 2023 powiedział nam, że zrealizujemy takie projekty to chyba byśmy mieli wtedy duży ubaw – czytamy w podsumowaniu PowerBad.

Na oficjalnym profilu społecznościowym PowerBad pojawiło się podsumowanie minionego roku w działalności tej organizacji. Przypomnijmy, że PowerBad świadczy profesjonalne usługi związane z badmintonem: Treningi, obozy sportowe, serwis rakiet, sprzedaż marki Kawasaki.

W całym 2023 przeprowadziliśmy aż 9 obozów i campów dla dzieci i dorosłych. Dużo i mało można powiedzieć ale czas jest ograniczony. Jednak ilość zgłoszeń na nasze wyjazdy i uczestnicy, którzy swoim pozytywnym nastawieniem i zaangażowaniem dają nam energię do działania i motywację do ciągłego ulepszania naszych obozów. Kto wie może 2024 przebije magiczną liczbę 10…

Summer School z udziałem PowerBad. Tutaj niezmiennie od 2017 jesteśmy w składzie trenerskim lub szkoleniowym jednego z najstarszych projektów Badminton Europe. W ostatnim roku w Portugalii byliśmy odpowiedzialni za szkolenie trenerskie BWF Level 2. Możemy podziękować Badminton Europe za zaufanie i zobaczymy co przyniesie 2024.

Szkolenie trenerskie BWF Level 1 w Polsce, które staje się stałym punktem naszego programu. W tym roku w okresie jesiennym przeszkoliliśmy kolejnych trenerów, którzy otrzymali swoje certyfikaty. Wierzymy, że jest to dopiero początek ścieżki edukacyjnej i chęci rozwoju w środowisku badmintonowym, a 2024 pozwoli na kolejne tego typu wydarzenia w Polsce.

PowerBad

Konferencja Rozwój Przez Sport w COS OPO Spała to ogromne przedsięwzięcie, które zorganizowaliśmy dzięki zaangażowaniu i współpracy wielu osób, którym zależy na rozwoju badmintona w Polsce oraz wsparciu Ministerstwo Sportu i Turystyki . Pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce na które udało się zaprosić takich Specjalistów jak Kenneth Larsen czy dr Patrycja Sroka-Oborska. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym wydarzeniu i mamy nadzieję, że rok 2024 pozwoli na organizację podobnych.

OSBad (Ośrodki Szkolne Badmintona) to projekt, który nas pochłonął od sierpnia 2023 roku. Koordynujemy go dla Polski Związek Badmintona. Wielkie wyzwanie i odpowiedzialność ale też realny wpływ na szkolenie dzieci i młodzieży w naszym kraju. Od września do końca grudnia działały 4 takie ośrodki. Czekamy z niecierpliwością ile będzie w 2024.

Olympic Solidarity Program to przedsięwzięcie, który realizowaliśmy w Litwie dla Lietuvos badmintono federacija. Praca z zawodnikami, trenerami, klubami i federacją. Efektem końcowym był impuls do zmian oraz plan strategiczny wraz z budżetem na najbliższe 10 lat, który mamy nadzieje, że zostanie zatwierdzony przez spotkanie delegatów tamtejszej federacji w maju tego roku. Mamy też nadzieję na kontynuację pracy w 2024.

PowerBad to też dwa kluby UKS PowerBad, które działają coraz lepiej i zajmują się szkoleniem dzieci i młodzieży oraz dorosłych. Każdego roku staramy się rozwijać kluby doszkalając trenerów, poprawiając ilość i warunki treningowe, startować w zawodach i pozyskiwać coraz więcej środków na działania.

Komentowanie najważniejszych zawodów ze świata w telewizji Polsat Sport. Dziękujemy za zaufanie i mamy nadzieję, że nasz komentarz umila Wam oglądanie badmintona światowego poziomu.

-Współpraca międzynarodowa, którą cały czas kontynuujemy z ośrodkami szkolenia Südtirol Badminton School i Federacion de Badminton del Principado de Asturias , które są oficjalnymi ośrodkami szkolenia zawodników podlegającymi pod federacje w swoich krajach.

Udział w Konferencji organizowanej przez BWF BWF – Badminton World Federation dla wybranych najbardziej aktywnych tutorów z Europy prowadzących aktywnie szkolenia dla trenerów. Spotkanie gdzie mogliśmy poznać wiele ciekawych technik prowadzenia szkoleń ale też wymieniać poglądy i uczyć się od innych wybitnych i doświadczonych szkoleniowców.

PowerBad to nie tylko Łukasz i Wojtek ale coraz więcej osób, które mają podobną wizje i cele ale co najważniejsze pasję do badmintona. Dziękujemy, że jesteście z nami Marlena Szkudlarczyk (BWF Level 1), Joanna Rybak (BWF Level 1), Mateusz Biernacki (BWF Level 2), Mateusz Kędziora (BWF Level 1), Krzysztof Teresiński (BWF Level 1). Bez Was wiele z tych projektów nigdy by się nie udały.

Trochę się tego nazbierało, a to tylko jeden rok. Dziękujemy, że jesteście i nas wspieracie bo to w ostateczności dzięki Wam i dla Was to robimy. Oby nadchodzący 2024 był równie owocny w badmintonowe wyzwania, wiele okazji do spotkań, wymiany poglądów i możliwości współpracy. Kto wie czym jeszcze nas zaskoczy ten nadchodzący rok…

Google search engine

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj