Po sukcesie biało-czerwonych na turnieju Bulgarian International na którym wywalczyli osiem medali, w tym cztery złote porozmawialiśmy chwilę z trenerem kadry Michałem Łogoszem.

Marcin Maksymiuk: Trenerze, przede wszystkim wielkie gratulacje! I proszę o kilka słów o tym dużym sukcesie.

Michał Łogosz: Dziękuję! Właśnie dzisiaj skończyliśmy zawody w Bułgarii. Rozegraliśmy cztery finały, z czego jeden wewnętrzny miksta i te cztery finały udało się wygrać. Mam nadzieję, że jest to taki turniej na przełamanie i że, nadszedł w końcu ten moment, gdzie zaczniemy osiągać sukcesy i one będą coraz większe i większe, aż będziemy powoli wracać do tych sukcesów, które mieliśmy kiedyś, do których jesteśmy przyzwyczajeni.

Zobacz też: Dominacja Polaków na BULGARIAN INTERNATIONAL 2023

Jak oceniasz ten turniej?

Turniej oceniam bardzo dobrze, wszyscy zagrali naprawdę świetnie. Wspięli się na wyżyny swoich umiejętności. Ciężka praca na się opłaca i wszystko poszło dobrze. Bardzo ważne jest to, że wygraliśmy te cztery finały, ale ważniejsze jest to, że zarówno finaliści, jak i półfinaliści grali świetnie, wszyscy się spisali.

Czyli Chorwacja to był dobry prognostyk?

Tydzień wcześniej graliśmy na Chorwacji, i to już był sygnał, że jest dobrze. Teraz wracamy do Polski, trenujemy 10 dni i jedziemy do Czech na kolejny turniej, a później do Węgier i Oslo. Jesteśmy dobrej myśli, zaczyna się to jakoś układać i jedziemy dalej.

Kto zagrał najlepiej na tym turnieju?

Bardzo dobrze oceniam grę wszystkich zawodników, bez wyjątku. Nawet ci, którzy odpali wcześniej w drugiej rundzie czy ćwierćfinale, odpadli po bardzo dobrej grze, więc jestem zadowolony i z gry i postawy zawodników. Myślę, że za tym wyniki powoli będą przychodziły. Dawno nie cieszyliśmy się z międzynarodowych sukcesów, więc bardzo to cieszy i oby tak dalej.

Zobacz też: Dominacja Polaków na BULGARIAN INTERNATIONAL 2023

© ℗ Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Google search engine

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj