Michał Rogalski

„W finałach LOTTO Ekstraligi celujemy w pierwsze miejsce i złoty medal” mówi Michał Rogalski, trener Hubala Białystok przed finałami LOTTO Ekstraligi Badmiontona.

Trener Hubala Białystok Michał Rogalski w rozmowie z Marcinem Maksymiukiem przed finałami LOTTO Ekstraligi Badmintona, które odbędą się w Józefosławiu 20 i 21 maja.

Panie trenerze, jakie są oczekiwania przed finałami, w które miejsce celuj Hubal Białystok?
Ostatnio Hubal Białystok miał bardzo dobry czas. Wygraliśmy drużynowe mistrzostwo Europy i Puchar Polski w grudniu w grach męskich i żeńskich, więc w finałach LOTTO Ekstraligi celujemy w pierwsze miejsce i złoty medal.

Przewiduje Pan jakieś zmiany w składzie?

Na finały Ekstraligi dołączy do nas Marija Mitsowa, która grała z nami w drużynowych mistrzostwach Europy, była więc też w tej złotej drużynie. W maju rozpoczynają się kwalifikacje olimpijskie więc kilku naszych zawodników z Polski i tych międzynarodowych będzie walczyć o punkty w tych kwalifikacjach, więc tak naprawdę nie wiemy jeszcze jaki będzie ostateczny skład. Na pewno zawodnicy, którzy znajdą się w kadrze postarają się o zwycięstwo. Tym, którzy nie dadzą rady wystąpić w finałach ligi, będziemy kibicować i trzymać za nich kciuki.

Czy z powodu kontuzji zabraknie któregoś z zawodników?

Aktualnie nie mamy żadnych kontuzji, więc jest to bardzo dobra informacja. Mam nadzieję, że za dwa tygodnie wszyscy zawodnicy będą w formie i będziemy mogli wystąpić w najmocniejszym składzie.

Zobacz też: Przed nami wielki finał LOTTO Ekstraligi Badmintona

Michał Rogalski / fot. Badminton Europe

fot. Badminton Europe
© ℗ Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Google search engine

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj