fot. Robert Stręg

Za nami Garcarek Polish Open U15, ostatni turniej kwalifikacyjny do tegorocznych mistrzostw Europy tej kategorii, które odbędą się w Suwałkach. Turniej w Kępnie zdominowali Turcy, którzy wygrali wszystkie kategorie.

143 młodych badmintonistów wystartowało w Garcarek Polish Open U15, który został rozegrany w Polsce po raz pierwszy. Kępno po raz pierwszy było również areną międzynarodowego turnieju w badmintonie, a towarzyszyła mu rywalizacja w najmłodszych kategoriach w Techlife YOUTH CUP U13, U11, U9 Międzynarodowym Festiwalu Badmintona, który był rozgrywany w innej hali w Kępnie.

Rywalizację w turnieju U15 Polish Open zdominowali Turcy, którzy niezwykle licznie stawili się w Kępnie. Zawodnicy 24-osobowej reprezentacji okazali się najlepsi we wszystkich kategoriach. Turcy zdobyli pięć złotych, cztery srebrne i pięć brązowych medali. Drugą najlepszą reprezentacją była kadra szwajcarska z pięcioma brązowymi medalami na koncie. Polacy zdobyli tylko jeden medal – srebrny w grze podwójnej dziewcząt.

Zwycięzcy Garcarek Polish Open U15

Zwycięzcy Techlife YOUTH CUP U13, U11, U9

Google search engine

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj