Jerzy Dołhan / fot. Facebook Suwalski Klub Badmintona

Jerzy Dołhan, trener Drużynowych Mistrzów Polski z 2022 roku nie ukrywa, że jego drużyna chce powtórzyć wynik z poprzedniego sezonu.

SKB Litpol – Malow to druga drużyna LOTTO Ekstraligi Badmintona sezonu zasadniczego. Po jedenastu kolejkach ma na swym koncie 27 punktów i tylko jedną porażkę. Suwalska drużyna chce obronić tytuł Drużynowego Mistrza Polski, dla tego celuje w najwyższy stopień podium.

Jerzy Dołhan, trener SKB Litpol – Malow Suwałki w krótkiej rozmowie z Marcinem Maksymiukiem przed finałową rundą play-off.

Z jakim nastawieniem przygotowujecie się do finałów ligi?
Jak zwykle nasza drużyna Suwalski Klub Badmintona Litpol Malow celuje w pierwsze miejsce i można powiedzieć, że bronimy tytułu z ubiegłego sezonu.

Wystawi trener tylko Polskich zawodników?
Na ostatnią rundę, czyli play-offy LOTTO Ekstraligi będziemy w najsilniejszym składzie ze wszystkimi zawodnikami z zagranicy, którzy będą uprawnieni do gry oraz oczywiście z naszymi zawodnikami z Polski.

Jak zdrowie zawodników?
Obecnie jesteśmy w okresie przygotowawczym do ostatniej rundy i mam nadzieję, że zdrowie wszystkich naszych zawodników jest w dobrym stanie i będziemy mogli powalczyć o kolejny, dwudziesty tytuł dla naszego klubu Litopl Malow Suwałki.

Zobacz też: Wielki finał LOTTO Ekstraligi Badmintona przed nami

fot. Facebook Suwalski Klub Badmintona
© ℗ Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Google search engine

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj