Narodowe Dni Badmintona

Fundacja Narodowy Badminton poinformowała dzisiaj, że z przyczyn organizacyjnych zmuszona jest przełożyć planowane na czerwiec bieżącego roku Narodowe Dni Badmintona. Wydarzenie zostaje przełożone na okres jesienny.

Narodowe Dni Badmintona to projekt Fundacji Narodowy Badminton, który wystartował w 2016 roku. Do tej pory uczestniczyło w nim ponad 34 tysiące uczestników. Bez wątpienia można stwierdzić, że Narodowe Dni Badmintona to największa impreza badmintonowa w historii naszego kraju. Już pierwsza edycja NDB, organizowana na Stadionie Narodowym w Warszawie przyciągnęła kilkanaście tysięcy osób.

Celem tego wydarzenia jest promocja badmintona na terenie kraju. Corocznie do działań angażowani są najlepsi polscy i zagraniczni zawodnicy oraz trenerzy. Każdy, kto chce zapoznać się z badmintonem, podnieść swoje umiejętności lub pokibicować gwiazdom, jest mile widziany podczas obchodów. NDB organizowane jest zawsze na największych dostępnych obiektach i skupia przedstawicieli sportu, władz państwowych, dzieci i młodzież oraz amatorów, którzy chcą rywalizować w najszybszym sporcie świata.

Narodowe Dni Badmintona

Niemal każda edycja Narodowych Dni Badmintona odbywała się z hasłem przewodnim nawiązującym do historii naszego Państwa lub aktualnych wydarzeń.

Zobacz informacje o Narodowych Dniach Badmintona na stronie organizatora

Narodowe Dni Badmintona

Google search engine

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj