Sven Serre Szkolenie sędziów DME

Podczas Drużynowych Mistrzostw Europy Mężczyzn i Kobiet w Badmintonie w Łodzi odbyło się dedykowane szkolenie dla sędziów. To wydarzenie stanowiło znakomitą okazję dla arbitrów do doskonalenia swoich umiejętności oraz poszerzania wiedzy dotyczącej zasad i praktyk sędziowania w tej dyscyplinie sportu.

Głównym szkoleniowcem podczas spotkania z sędziami był Sven Serre, szef Badminton Europe, notabene sędzia z wieloletnim doświadczeniem. Podczas szkolenia poruszano różnorodne tematy, obejmujące interpretację zasad gry, rozpoznawanie sytuacji na boisku oraz podejmowanie trafnych decyzji w trudnych momentach meczu. Doświadczeni eksperci z zakresu sędziowania badmintona dzielili się swoimi wskazówkami i doświadczeniami, aby pomóc uczestnikom lepiej zrozumieć wymagania stawiane przed sędziami podczas międzynarodowych turniejów.

Szkolenie sędziów DME Szkolenie sędziów DME Szkolenie sędziów DME

Szkolenie miało istotny wpływ na podnoszenie standardów sędziowania w badmintonie i przyczyniło się do poprawy jakości rozgrywek podczas mistrzostw. Dla uczestników stanowiło również okazję do nawiązywania kontaktów i wymiany doświadczeń z innymi sędziami z różnych części Europy.

fot. Marcin Maksymiuk

Google search engine

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj