IMP Młodzików
IMP Młodzików

W Olsztynie koło Częstochowy odbywają się Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików w Badmintonie, które wkroczyły w decydującą fazę. Po drugim dniu turnieju poznaliśmy tegorocznych medalistów IMP Młodzików.

 

Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików w Badmintonie wkroczyły w decydującą fazę. Poznaliśmy medalistów w każdej kategorii, którzy w niedzielne przedpołudnie stoczą pojedynki o wejście do finałów gry pojedynczej, podwójnej i mieszanej.

W półfinale turnieju gry mieszanej zmierzą się cztery pary, Damian Perkowski/Olga Szwarnowiecka, rozstawieni z numerem 1 w turnieju podejmą Bronisława Skórę i Julię Królikowską. W drugim półfinale zobaczymy Macieja Zmarza i Hanię Stacherę, którzy zmierzą się z Mikołajem Krystkiem i Aleksandrą Wilczewską, turniejową „dwójką”.

Wśród singlistów o finał zawalczą Paweł Kiszczyk [1] z Mateuszem Michalikiem i Jakub Dulemba z Szymonem Gwiazdą [2]. Wśród dziewcząt Kaja Ziółkowska [1] zmierzy się z Dominiką Bartłomiejczuk i Aleksandra Wasilewska z Olgą Szwarnowiecką [2].

Przeczytaj koniecznie: IMP Seniorów w Kępnie

Niespodzianek nie było również w grach podwójnych, bowiem i wśród chłopców i wśród dziewcząt w półfinałach zagrają rozstawione pary. Paweł Kiszczyk/ Damian Perkowski [1] zmierzą się z Szymonem Gwiazdą i Jakubem Mazurkiem [3/4], a Jakub Dulemba/Mikołaj Krystek [3/4] z Franciszekiem Sachą i Maciejem Zmarzem [2].
Wśród dziewcząt Aleksandra Wilczewska/Kaja Ziółkowska [1] z Julią Królikowską i Nikolą Płuchowską [3/4] oraz Anna Lange/Aleksandra Wasilewska [3/4] z Dominiką Bartłomiejczuk i Leną Makowską [2].

Półfinały rozpoczną się w niedzielę 11 czerwca o godzinie 9.00. Finały zaplanowano po grach półfinałowych.

Google search engine

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj