Hans-Kristian Vittinghus

Wielokrotny drużynowy mistrz świata i Europy z Danii sparował z polskimi zawodnikami. Hans-Kristian Vittinghus spędził kilka dni w Polsce na treningach. Duńczyk zapowiedział powrót do Warszawy w marcu.

„Spędziłem naprawdę miłych kilka dni na trenowaniu i sparingach z zawodniczkami i zawodnikami reprezentacji Polski w grze pojedynczej mężczyzn i kobiet. Młoda i zmotywowana grupa oraz kilku bardzo zaangażowanych trenerów sprawiło, że ogólnie było to bardzo przyjemne doświadczenie” – napisał na swoim profilu społecznościowym Hans-Kristian Vittinghus

Miło widzieć wiele znajomych twarzy zaangażowanych w rozwój tego sportu. Nie mogę się doczekać powrotu w marcu.” – czytamy na profilu duńskiego badmintonisty.

Karta Duńczyka Hansa-Kristiana Vittinghusa na polu reprezentacyjnym w światowym badmintonie jest pokaźnie zapisana. W 2016 roku wraz z drużyną Danii zdobył mistrzostwo świata (Thomas Cup), a czterokrotnie zdobywał brązowy medal. Również cztery razy wraz z drużyną wygrywał mistrzostwo Europy drużyn mieszanych, a siedmiokrotnie drużynowe mistrzostwo Europy mężczyzn.

Google search engine

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj