Kalendarz amatorski

Przed nami kolejny owocny weekend z wydarzeniami w amatorskim badmintonie w kraju. Tuż po Świętach Wielkanocnych badmintoniści wystąpią w kilku turniejach w całej Polsce. Kalendarz na weekend po świętach uzupełni kilka turniejów „pzbadowskich”.

Poświąteczny krajobraz to imprezy amatorskie w Tarnowie, Zamościu, Książenicach, Łodzi oraz Skierniewicach. Amatorskie granie to przede wszystkim KAPPA CUP Amatorów – Lubelskie CUP WIOSNA 2024 w Zamościu, 7. weekend Amatorskiej Ligi Badmintona w mazowieckich Książenicach, Otwarte Mistrzostwa Tarnowa – Małopolskie Open, Wiosenny Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Łodzi oraz Grand Prix Lotka Sochaczew rozgrywany w Skierniewicach.

ZOBACZ KALENDARZ IMPREZ AMATORSKICH (logo Polskiego Badmintona)

Pierwszy weekend po Świętach Wielkanocnych to również eventy umieszczone w kalendarzu Polskiego Związku Badmintona. W Suchedniowie odbędzie się kolejna edycja Pucharu Gór Świętokrzyskich – VI Memoriał im. Stefana Pawlukiewicza, Krajowy Turniej Młodzików i Juniorów Młodszych w Polanowie, turniej Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w badmintonie w kategorii Juniorów Młodszych i Dzieci rozegrany w warszawskiej SP 375 oraz Krajowy Turniej Juniorów Młodszych i Młodzików Młodszych w Częstochowie.

W pierwszy weekend po Świętach Wielkanocnych odbędzie się 10 turniejów badmintonowych w różnych kategoriach wiekowych, z czego pięć wydarzeń amatorskich.

KALENDARZ WYDARZEŃ PZBad

Google search engine

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj