Dwa złote, srebrny i brązowy medal to dorobek naszych reprezentantów na Victor Croatian International 2023. W Zagrzebiu dwa złote medale padły łupem naszych par deblowych kobiet i mężczyzn. Kolejne dwa medale zdobyli również debliści.

W Zagrzebiu oglądaliśmy polski finał turnieju deblowego mężczyzn. Spotkanie o złoto rozstrzygnęli pomiędzy sobą Robert Cybulski i Szymon Ślepecki oraz Jakub Melaniuk i Wiktor Trecki. Lepsza okazała się para Cybulski/Ślepecki, która wygrała 21:13, 21:15.

Robert Cybulski zgarnął również drugi medal, tym razem brązowy, w parze z Kornelia Marczak. Polska para miksta uplasował się na trzeciej pozycji zdobywając brązowy krążek. Z kolei Kornelia marczak wespół z Paulina Hankiewicz okazały się najlepsze w turnieju gry podwójnej kobiet, pokonując w finale Francuzki

Z Zagrzebia polska reprezentacja wróciła z czterema medalami. Dwa złote dla par Kornelia Marczak/Paulina Hankiewicz oraz Robert Cybulski Szymon Ślepecki. Dwa srebrne dla Jakuba Melaniuka i Wiktora Treckiego oraz Kornelii Marczak i Roberta Cybulskiego.

Polacy wystartowali w turnieju w Chorwacji w 16-osobowym składzie. Do ćwierćfinału dotarła para Wiktor Trecki/Paulina Hankiewicz. Pozostali badmintoniści zakończyli swój udział na niższych fazach rywalizacji.