Dominika i Kornelia wracają z Igrzysk Europejskich z bilansem jednego zwycięstwa i dwóch przegranych. Trzecie miejsce w grupie nie dało im awansu ćwierćfinału.

Kornelia Marczak i Dominika Kwaśnik przegrały ostatni mecz grupowy na Igrzyskach Europejskich w Tarnowie. Reprezentujące Estonię Kati-Kreet Marran i Helina Ruutel okazały się za mocne. W pierwszym secie Polki zdobyły 17 punktów, a w drugim już tylko 7. Tym meczem nasz kobiecy debel pożegnał się z kibicami w Tarnowie.

KONIECZNIE ZOBACZ: Viktor Axelsen wierzy w Dominika Kwintę

Kornelia i Dominika grały w jednej grupie z mistrzyniami Europy z dwóch ostatnich lat, które nie przegrały jeszcze ani jednego seta. Jeden wygrany mecz i dwa przegrane, to za mało aby wyjść z grupy na Igrzyskach Europejskich i walczyć w ćwierćfinale.

Dominika Kwaśnik / Kornelia Marczak – Kati-Kreet Marran / Helina Ruutel 17-21 (EST), 7-21