Wystartowały Pikniki Rodzinne z Badmintonem – Lato 2023. Za nami pierwsze wydarzenia zorganizowane w ramach wspólnego projektu Polskiego Związku Badmintona z Ministerstwem Sportu i Turystyki. Pierwsze eventy piknikowe zgromadziły „pod siatką” kilkuset uczestników. Dołącz do sympatyków badmintona w kolejnych odsłonach piknikowych!

Za nami pierwszych osiem Pikników Rodzinnych z Badmintonem – Lato 2023, które odbyły się w Wielkopolsce, na Mazowszu, na Opolszczyźnie, w Kujawsko-Pomorskim i w Warmińsko-Mazurskim. Pikniki zgromadziły liczną rzeszę uczestników w Krotoszynie, Legionowie, Kętrzynie, Nowym Dworze Mazowieckim, Giżycku, Pakości, Więcborku i Korfantowie. Tym samym projekt Polskiego Związku Badmintona mający na celu popularyzację i upowszechnianie badmintona ruszył dość dynamicznie.

ZOBACZ: Ruszają Pikniki Rodzinne z Badmintonem

Kolejne najbliższe Pikniki zaplanowano w województwach łódzkim, śląskim, wielkopolskim, kujawsko-pomorskim, warmińsko-mazurskim, mazowieckim, opolskim, lubelskim i podlaskim. Zapraszamy do uczestnictwa w Piknikach!

Projekt Pikniki Rodzinne z Badmintonem potrwa przez całe Lato 2023.

Pikniki rodzinne z Badmintonem

Lista Pikników znajduje się na oficjalnej stronie Polskiego Związku Badmintona w zakładce Szkolenie > Pikniki rodzinne

Google search engine

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj