ABRM Warszawa  zdobył Puchar Polski mężczyzn. W finale mistrzowie Polski pokonali 3:1 SKB Litpol-Malow Suwałki i sięgnęli po kolejne trofeum w tym roku.

W dwóch pierwszych pojedynkach finału Pucharu Polski mężczyzn trzeba było trzech setów, aby wyłonić zwycięzców. W starciu otwierającym wielki finał zagrali debliści Michał Sobolewski i Adam Szolc z SKB oraz Miłosz Bochat i Wiktor Trecki z ABRM. Trwający 48 minut emocjonujący pojedynek wygrali warszawianie notując 19:21, 21:14 i 21:13.

W drugim meczu na kort wyszli Robert Cybulski i Mikołaj Szydłowski oraz Dominik Kwinta i Szymon Ślepecki. Podobnie jak w pierwszym pojedynku Bochat i Trecki, tak Kwinta i Ślepecki w trzech setach pokonali duet z Suwałk, choć w ostatnim blisko zwycięstwa było również suwalczanie.

Jako następni swoje mecze zaczęli singliści. Andrzej Niczyporuk wygrał z Bartoszem Krajewskim 21:15, 21:11 i tym samym przewaga klubu ze stolicy zmalała do jednego punktu.

W czwartym pojedynku grający w barwach ABRM Mateusz Golas przypieczętował zwycięstwo swojej drużyny. Wygrał z Michałem Sobolewskim 21:17, 21:17.

SKB Suwałki – ABRM Warszawa 1:3
Michał Sobolewski/Adam Szolc – Miłosz Bochat/Wiktor Trecki 21-19, 14-21, 13-21
Robert Cybulski/Mikołaj Szydłowski – Dominik Kwinta/Szymon Ślepecki 19-21, 21-18, 20-21
Andrzej Niczyporuk – Bartosz Krajewski 21-15, 21-11,
Michał Sobolewski – Mateusz Golas 17-21, 17-21