Rusza kongres Badminton Europe Confederation (BEC). W Budapeszcie wybrany zostanie nowy wiceprezydent konfederacji oraz dwóch dyrektorów BEC Board. Polski Związek Badmintona zgłosił kandydaturę Michała Langera.

W dniach 24-25 maja Węgierski Budapeszt zamieni się w serce europejskiego badmintona, goszcząc coroczny kongres Badminton Europe Confederation (BEC). Wydarzenie to przyciągnie kluczowe postacie ze świata badmintona, które przez dwa dni będą wspólnie dyskutować i podejmować strategiczne decyzje.
Delegaci z całej Europy zaczną przybywać już dzisiaj, aby przygotować się do intensywnego piątku pełnego dyskusji o przyszłości badmintona, w tym o nadchodzących Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu 2024.

Kulminacyjnym punktem weekendu będzie 57. coroczne spotkanie delegatów BEC, które odbędzie się w sobotę. Podczas spotkania wybrany zostanie nowy wiceprezydent konfederacji oraz dwóch dyrektorów BEC Board. Polski Związek Badmintona zgłosił kandydaturę Michała Langera, wcześniej byłego sekretarza generalnego PZBad, a obecnie dyrektora LOTTO Ekstraligi Badmintona. Jego doświadczenie i zaangażowanie w rozwój badmintona czynią go znaczącym kandydatem, który może wnieść nową, świeżą perspektywę na pokład BEC. Poniżej prezentujemy kandydaturę Michała Langera.

Po sobotnim spotkaniu, uczestnicy kongresu wezmą udział w uroczystej gali rozdania nagród BEC 2024, która co roku stanowi wielkie zakończenie kongresu.

Podczas gali wręczonych zostanie dziesięć prestiżowych nagród, w tym dla najlepszego zawodnika i zawodniczki roku, młodego talentu, seniora roku, para-badmintonisty roku, trenera roku oraz nagrody za osiągnięcia techniczne, zaangażowanie fanów, najlepszy uderzenie roku i nowo wprowadzona nagroda za działalność w mediach społecznościowych. Dodatkowo odbędzie się ceremonia wprowadzenia do Galerii Sław BEC, podczas której uhonorowany zostanie europejski gracz za wybitne osiągnięcia w całej swojej karierze.

Kandydatura Michała Langera na stanowisko Dyrektora w BEC Board

Google search engine

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj